Adapter AV I-TEC DisplayPort - HDMI czarny (DP2HDMI4K60HZ)
Product image of i-tec DP2HDMI4K60HZ
  • Product image of i-tec DP2HDMI4K60HZ 1
Vendori-tec
Product codeDP2HDMI4K60HZ
Ships in 5-7 bd
Quantity2 pcs
Ships quicker
Connector 1:
DisplayPort
Connector 2:
HDMI
Connector 1 gender:
Male
Connector 2 gender:
Female
Product colour:
Black
Supported video modes:
2160p
Maximum refresh rate:
60 Hz
Width:
50 mm
Depth:
19 mm
Height:
10 mm
Weight:
15 g
Package width:
168 mm
Package depth:
110 mm
Package height:
54 mm