Klaviatuur Trust GXT 866 Torix SWE

Product image of Trust 25453
  • Product image of Trust 25453 1
  • Product image of Trust 25453 2
  • Product image of Trust 25453 3
  • Product image of Trust 25453 4
  • Product image of Trust 25453 5

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorTrust
Product code25453
Price€91.30
Price (excl. VAT)€74.84
Delivery2-4 workdays
Quantity 5+  pcs
TransportFREE IN ESTONIA!
ESTO
Telia
LHV

ESTO financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Ships quicker

Võti võiduni
Torix mehaaniline mänguriklaviatuur on loodud võidu saavutamiseks. Madalaprofiilsete klahvikorkide ja lineaarsete Huano mehaaniliste lülititega klaviatuur võimaldab kiiremaid klahvivajutusi, mis on oluline eelis intensiivsetel mänguhetkedel. Vastupidavus kuni 50 miljonit vajutust tähendab, et saad seda klaviatuuri kasutada aastaid.


Sinu soomus
Iga võitleja väärib parimat varustust. Torix on varustatud vastupidava alumiiniumist ülaosaga, mis annab klaviatuurile kindla tunde ja tagab vastupidavuse ka kõige intensiivsemal kasutamisel. Lisaks on klaviatuuril käepärane helitugevuse reguleerimise nupp, mis võimaldab hõlpsalt helitugevust muuta.


RGB sinu moodi
16,8 miljoni värviga täielikult reguleeritav RGB valgustus võimaldab valida täiusliku värvikombinatsiooni igaks mänguks ja stiiliks. Olenemata sellest, kas oled meelestatud lõõgastavaks õhtuks või valmis pidu alustama, pakub Torix klaviatuur ideaalset valgustuslahendust.


Sinu juhtimiskeskus
Ole oma saatuse kapten Torix klaviatuuri kaasasoleva tarkvara abil. Klahvide, valgustuse ja muu kohandamise võimalus võimaldab klaviatuuri kohandada nii unikaalselt kui sinu mängustiil.


Vigade puudumine
Ei mingeid puuduvaid klahvivajutusi. N-klahvi ületõstevastase vaimude vastane funktsioon tagab, et iga klahvivajutus registreeritakse, võimaldades mängida täpsuse ja täpsusega, mida vajad.


Hoiusta ja liigu
Arvestades, et laud ei ole alati ainult mängimiseks, on Torix klaviatuur varustatud käepärase 1,8 m eemaldatava USB-A-st USB-C kaabliga. Pane klaviatuur kõrvale, kui seda ei vaja, või võta see kaasa – valik on Sinu.

Send link to friend