LED line PRIME Linear tracklight LUMICANTO 30-42W CCT (3K/4K/6K) 90° IP20 120cm, white
Images are illustrative. The product shown may differ from the one offered or include components not part of the product set.
Lumicanto Linear on uuenduslik LED-lineaarne valgusti, mis defineerib uuesti raidvalgustussüsteemide esteetilisuse ja funktsionaalsuse. Selle suurimaks eeliseks on ainulaadne disain, mis võimaldab valgusmoodulit 20 kraadi võrra kallutada, võimaldades täpse valgustuse kaupluse riiulitele, laudadele või väljapanekutele ilma kogu rada liigutamata. Ülimalt õhukese ühenduskäru kasutamine tagab, et valgusti ei ulatu välja voolusiinist, luues sellega ühtse, minimalistliku joone, mis on kaasaegsete arhitektuuriprojektide puhul väga oluline. Toode pakub võrratut mitmekülgsust tänu Multi-Power-funktsioonile, mis võimaldab valida ühe neljast võimsusvariandist (30/34/38/42W), ning 3CCT-lülitile (3000K/4000K/6000K) värvitemperatuuri muutmiseks. Suurepärane värviedastus Ra90 juures tagab, et valgustatud objektid näivad loomulikud ja atraktiivsed. Paigaldamine on tööriistavaba ja ühildub kõige populaarsemate 3-faasiliste süsteemidega ning võimalus lükata valgustit pärast lukustamist edasi-tagasi, annab paigaldajale täieliku vabaduse paigutamisel.
| Energiatõhususe klass 2019/2015 | D |
|---|---|
| Garantii | 5 |
| Võimsus | 30 W34W38W42W |
| Pinge | 220-240 V AC |
| Korreleeritud värvitemperatuur | 3000-4000-6000 K |
| Valguse värvus | CCT |
| Värviedastusindeks Ra | 90 |
| IP-kaitseklass | IP20 |
| IK kaitseklass | 02 |
| IEC kaitseklass | I |
| Valgustugevus | 120 |
| Valgusvoog | 5000 |
| Eluaeg L70B50 | 60000 h |
| Toitepinge sagedus | 50/60 Hz |
| Kiirgusnurk | 90 |
| LED-i tüüp | SMD 2835 |
| LED-i kogus | 192 |
| Võimsuse faktor | 0,9 |
| Lambi"s soojenemisaeg 60%ni | 1 |
| Tööks sobiv keskkonnatemperatuur | -20÷40 |
| Siseruumides kasutamiseks | Siseruumides |
| Pikkus | 1198 mm |
| Laius | 66 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Värv | Valge |
Kirjeldus on tõlgitud automaatse tõlke abil. Kui märkate mingeid erinevusi, palun teavitage meid e-posti teel kirjeldused@lemona.ee.