Chelsio - SFP+-Transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC Multi-Mode - bis zu 300 m - 850 nm

Product image of Chelsio SM10G-SR
  • Product image of Chelsio SM10G-SR 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorChelsio
Product codeSM10G-SR
Price€75.80
Price (excl. VAT)€62.13
Delivery2-3 weeks
Quantity 1  pc
TransportFREE IN ESTONIA!
ESTO
Telia
LHV

ESTO financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Maximum data transfer rate:
10000 Mbit/s
Interface type:
SFP+
Maximum transfer distance:
10000 m
© Icecat.biz

Send link to friend