Nutikindad, paksud, kahekihilised, S suurus, must, Mujjo

Product image of Mujjo MUJJO-GLKN-012-S
  • Product image of Mujjo MUJJO-GLKN-012-S 1
  • Product image of Mujjo MUJJO-GLKN-012-S 2
  • Product image of Mujjo MUJJO-GLKN-012-S 3

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorMujjo
Product codeMUJJO-GLKN-012-S
Price€19.95
Price (excl. VAT)€16.35
Delivery1-3 workdays
Quantity 1  pc
TransportFREE IN ESTONIA!
ESTO
Telia
LHV

ESTO financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

 

Paksud kahekihilised
nutikindad

Saage tuttavaks uue põlvkonna nutikinnastega, millel on uuenenud elegantne disain, sealhulgas nahast randmekinnitus. Veel on täienenud erinevate materjalide kasutus tänu millele peavad need nutikindad palju kauem vastu. Kinnastel on maksimaalne haare tänu väikestele peopesas olevatele kummist mummudele. Viimasena ja mitte vähem tähtsana on kinnaste sees fliisist vooder, mis muudab kinnaste kasutamise ülimugavaks!

 

 

Vasta kõnedele ükskõik, kui madalal temperatuuril

Tavaliste kinnastega ei saa kasutada nutitelefoni, sest ekraan lihtsalt ei reageeri puudutustele, kui kindad on käes - Mujjo nutikinnastega sellist probleemi ei ole! Need eriti soojustatud nutikindad töötavad veatult peaagu kõigi tänapäeva nutitelefonidega, ükskõik kui külmas kliimas.

 

 

Hämmastav disain, detailsus ja viimistlus

Kinnastel on hämmastav disain, mis viib kootud kindad uuele tasemele. Kinnaste peopesadele on lisatud silikoonist libisemisvastased mummud. Kinnaste sees on fliisist vooder, mis muudab kinnaste kasutamise ülimalt mugavaks.

 

Maksimaalne haarduvus

Nutikinnaste peopesadesse on lisatud väikesed silikoonist mummud, mis aitavad kaasa paremale haardumisele külmal talvepäeval.

Toimivad peaaegu iga nutitelefoniga

Need nutikindad töötavad iga mahtuvusliku puuteekraaniga, sealhulgas (kuid mitte ainult) iPhone, Samsung, HTC, Sony jt. nutitelefonidega. Saate isegi kasutada tahvelarvutitega.

 

Venita, et sobiksid igale käele

Mujjo on testinud erineva kuju ja suurusega käsi, et optimeerida nutikinnaste täiuslikku sobivust. Uus suurema tihedusega tekstuur parandab isolatsiooni, samas kinnas jääb väga venivaks. Kinnas võtab koheselt Sinu käe kuju ja pakub suurepärast sobivust, mis tagab optimaalse trükkimise kogemuse. Mujjo nutikindaid on saadaval kolmes erinevas suuruses: S, M ja L

 

Tõhustatud soojusisolatsioon

Vastuseks arvukatele nõudmistele külmematest kliimadest nagu Eesti, Kanada, Norra ja Venemaa, esitas Mujjo endale väljakutse luua nutikindad just külmemat kliimat silmas pidades. See tõi kaasa uute paksude ja soojade nutikinnaste valmimise. Nüüd on nutikinnastel täiendav kiht, mis on valmistatud villast, toimib isolaatorina ja kahekordistab voodrit, mille tulemusena on käed neis kinnastes alati külma eest kaitstud.

 

Saadaval 3 erinevat suurust:

 

Send link to friend