compatible Edge Core ET7402-ER4 BlueOptics BO28L13640D QSFP28 Transceiver, LC-Duplex, 100GBASE-ER4, Singlemode Fiber, internes WDM 4x1296-1309nm, 40KM, 0°C/+70°C, DDM (ET7402-ER4-BO)

Product image of BLUEOPTICS ET7402-ER4-BO
  • Product image of BLUEOPTICS ET7402-ER4-BO 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorBLUEOPTICS
Product codeET7402-ER4-BO
Price€1,400.30
Price (excl. VAT)€1,147.79
Delivery2-3 weeks
Quantity 4  pcs
TransportFREE IN ESTONIA!
ESTO
Telia
LHV

ESTO financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Send link to friend