Compatible Ixia QSFP-100G-AOC-7M QSFP28 BlueOptics Active Optical Cable (AOC), 100GBASE-SR4, Ethernet, Infiniband, 7 Meter (Q28-AOC-7M-IX-BO)

Product image of BLUEOPTICS Q28-AOC-7M-IX-BO
  • Product image of BLUEOPTICS Q28-AOC-7M-IX-BO 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorBLUEOPTICS
Product codeQ28-AOC-7M-IX-BO
Price€259.60
Price (excl. VAT)€212.79
Delivery2-3 weeks
Quantity 5+  pcs
TransportFREE IN ESTONIA!
ESTO
Telia
LHV

ESTO financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Cable length:
7 m
Fibre optic type:
OM3
Connector 1:
QSFP28
Connector 2:
QSFP28
Connector 1 gender:
Male
Connector 2 gender:
Male
Product colour:
Aqua colour
Jacket material:
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter:
50 µm
Cladding diameter:
125 µm
© Icecat.biz

Send link to friend