Monitor 27" Apple Studio Nano-Texture Glass HAS

Product image of Apple MMYV3Z/A
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 1
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 2
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 3
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 4
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 5
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 6
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 7
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 8
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 9
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 10
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 11
 • Product image of Apple MMYV3Z/A 12

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorApple
Product codeMMYV3Z/A
Price€2,502.20
Price (excl. VAT)€2,050.98
Delivery1-3 workdays
Quantity 1  pc
TransportFREE IN ESTONIA!
ESTO
Telia
LHV

ESTO financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Erakordne kaamera ja heli. On, millest rääkida.
12 MP ülilainurkobjektiiviga kaamera koos Center Stage funktsiooniga. Studio Display sisaldab täiustatud kaamerat 12 MP anduri ja 122° vaateväljaga. Tänu Apple'i kiibile on sellel Center Stage funktsioon – esmakordselt Maci arvutis. Center Stage hoiab sind kaadri keskel ka siis, kui liigud ringi. Nii on videokõned veelgi kaasahaaravamad. Kui kõnega ühineb või sellest lahkub keegi teine, siis vaateväli laieneb või kitseneb iseenesest. Ja see töötab ka populaarsete videokonverentsirakendustega.

Kõlama jääd sina, mitte taustamüra.
Kolme stuudiokvaliteediga mikrofoni komplekti abil on sind videokõnedes ja heli salvestamisel valjult ja selgelt kuulda. Suunapõhine kiiremoodustus tagab, et kõik kuulevad sind ja mitte ümbritsevat müra.

Kuus kõlarit. Kõlab nagu kinos.
Neli vibratsioonivastast madalsageduselementi toodavad tugeva ja selge bassiheli ning vähendavad moonutust. Ning kaks suure jõudlusega kõlarit annavad edasi täpsemad keskmised ja selgemad kõrged toonid. Kõik see kokku annab parima HiFi-süsteemi, mis eales Maci jaoks loodud.

Kuuled sellest igalt poolt.
Ruumiline heli tõmbab su endasse. Nagu sul oleks oma isiklik kino või kontserdisaal. Kui kasutad muusika või video esitamiseks Dolby Atmost, töötab A13 Bionic kiip kõigi kuue kõlariga, mis loob küllusliku, filmiliku helipildi.

Sinu stuudio jõuallikas.
Kolm USB-C-liidest võimaldavad ühendada, toita ja laadida erinevaid seadmeid – võrguühendusest väliste kõvaketaste, klaviatuuri, hiire ja iPhone'ini. Tänu Thunderbolt-liidesele piisab su Maci ja Studio Display ühendamiseks ainult ühest kaablist. Sama liidesega saab laadida ühilduvaid Maci sülearvuteid ja kiirlaadida 14-tollist MacBook Prod.

Suurepärane kaaslane su Macile.
Studio Display on ideaalne täiendus hämmastavalt kompaktsele ja võimsale Mac Studiole. Lisaks sobitub see suurepäraselt ka Maci süle- ja lauaarvutitega, alates MacBook Prost ja MacBook Airist kuni Mac Pro ja Mac minini.

Toetab su nägemust.
Studio Display valikus on kaks statiivi või kinnitusadapter, et saaksid just endale sobiva vaatenurga. Palun kontrolli, et antud toode sisaldaks just Sinule sobivat jalga või VESA adapterit. 
Reguleeritava kaldenurgaga statiiv.
Siseehitatud statiiv võimaldab sujuvat nurgavahetust kuni 30 kraadi.
Reguleeritava kaldenurga ja kõrgusega statiivi võimalus.
Tasakaalustav tugi võimaldab 30-kraadist kallet ja 105 mm kõrguse reguleerimist, mille ajal tundub ekraan justkui kaalutu.
VESA kinnitusadapter.
Kohandatud seadistuse korral toetab VESA kinnitusadapter horisontaal- ja vertikaalasendit. Ning see ühildub 100 × 100 mm VESA seina-, töölaua-, statiivikinnituse või liigendvarrega.

Send link to friend