Asus 0A001-00440600 (0A001-00447700) AC Adapter 65W 19V 3PIN 4.5PHI
<
>
Images are illustrative. The product shown may differ from the one offered or include components not part of the product set.
VendorASUS
Product code0A001-00440600
Price€36.10
Price (excl. VAT)€29.11
Ships in
1-2 bd
Quantity5+ pcs
| MPN | 0A001-00440600 |
| Model | 0A001-00447700 |
| Brand Name | ASUS |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | P751JA PU403UF PU403UA P552SA P552SJ BU203UA P452SJ PU551JA BU403UA P2540NV BU401LA PU401LA PU301LA P452SA BU201LA P452LJ P453UA BU401LG P2540UA P553UJ P453UJ P452LA P553UA P552LJ P2540UV P552LA UX560UQ |
| Connector diameter outer / inner | 4.5 mm / 2.9 mm |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 3.42 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Length / Width / Hight | 65 mm / 65 mm / 29 mm |
Purpose:
Laptop
Power supply type:
Indoor
Input voltage:
100 - 240 V
Input frequency:
50 - 60 Hz
Output power:
65 W
Output voltage:
19 V
Power current type:
AC-to-DC
Output current:
3.42 A
Brand compatibility:
ASUS
Compatibility:
P751JA PU403UF PU403UA P552SA P552SJ BU203UA P452SJ PU551JA BU403UA P2540NV BU401LA PU401LA PU301LA P452SA BU201LA P452LJ P453UA BU401LG P2540UA P553UJ P453UJ P452LA P553UA P552LJ P2540UV P552LA UX560UQ
Product colour:
Black
Harmonized System (HS) code:
85044095
© Icecat.biz