Philips Headphones TAH3209BG/00
Product image of Philips TAH3209BG/00
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 1
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 2
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 3
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 4
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 5
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 6
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 7
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 8
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 9
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 10
  • Product image of Philips TAH3209BG/00 11
VendorPhilips
Product codeTAH3209BG/00
Warranty 2 years
Ships in 5-8 bd
Quantity5+ pcs
Ships quicker
Application:
Music
Application:
Mobile
Design:
Full-size
Technology:
Noise reduction
Technology:
Hands-free
Wireless communication:
Bluetooth
Bluetooth:
5.4
Connectors:
1 x USB (Type C)
Sound:
Stereo
Bluetooth features:
A2DP (Stereo transmission)
Bluetooth features:
AVRCP (Remote control)
HFP (Hands-Free Profile)
Impedance :
32 Ω
Pass band (min):
20 Hz
Pass band (max):
20000 Hz