MikroTik S-C61DLC40D

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorMikroTik
Product codeS-C61DLC40D
Price (excl. VAT)€23.58
Price€28.30
Delivery3-5 workdays
TransportFREE IN ESTONIA!

Financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
1250 Mbit/s
Interface type:
SFP
Fiber optic connector:
LC
SFP transceiver standard:
CWDM
Maximum transfer distance:
40000 m
Wavelength:
1610 nm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):
Y
Fiber ports quantity:
2
Product colour:
Nickel
Number of products included:
1 pc(s)
© Icecat.biz

Send link to friend