Ubiquiti Networks U Fiber Single-Mode Module 10G 20-Pack

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorUbiquiti Networks
Product codeUF-SM-10G-20
Price (excl. VAT)€626.33
Price€751.60
Delivery3-5 workdays
TransportFREE IN ESTONIA!

Financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
10000 Mbit/s
Interface type:
SFP+
Single-mode fiber (SMF) supported:
Y
Fiber optic connector:
LC
Maximum transfer distance:
10000 m
Wavelength:
1310 nm
Fiber ports quantity:
2
Product colour:
Aluminium,Blue
Number of products included:
20 pc(s)
© Icecat.biz

Send link to friend