DSLR Nikon D5600KIT18-55VR AF-P,must

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

VendorNikon
Product codeD5600VRKIT
Price (excl. VAT)€589.08
Price€706.90
Delivery1-3 workdays
TransportFREE IN ESTONIA!

Financing calculator

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

NB! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

Arenda oma kujutlusvõimet: Nikoni digitaalse üheobjektiivilise peegelkaamera kvaliteediga pildid
Kui märkad fotograafina seda, mis teistel kahe silma vahele jääb, on sinu jaoks kõige olulisem pildikvaliteet. Kaameral D5600 on suur 24,2-megapiksline DX-formaadis pildiandur, mis jäädvustab peened tekstuurid teravalt ning loob fotod, mille detailid on uskumatult kirkad. Sinu sõbrad ja jälgijad näevad pilt pildi järel just seda, mida soovid edastada. ISO-vahemik on 100 – 25 600, öise maastiku režiimis on laiendatud ISO-tundlikkus 6400, mis tähendab, et kaamera tuleb hõlpsasti toime ka vähese valgusega stseenide ja keeruliste valgustingimustega. Pilditöötlusmootor EXPEED 4 võimaldab parimat müravähendust ka suure ISO puhul. Sinu käsutuses olev laialdane valik vahetatavaid NIKKORI objektiive tähendab, et kaunilt hägustatud taustaga ja rikkalikes toonides kontrastsed pildid on vaid nupuvajutuse kaugusel.

Liiga hea, et jagamata jätta: hoia SnapBridge'ga sidet
Võta ühendust teistega ja inspireeri neid, jagades oma digitaalse üheobjektiivilise peegelkaamera kvaliteediga pilte vaid sekunditega. Nikoni läbimurdeline funktsioon SnapBridge kasutab Bluetooth®-i madalenergia tehnoloogiat*, mis võimaldab luua kaamera D5600 ja ühilduva nutiseadme vahel püsiva ühenduse. Kaamera ühendamine nutiseadmega on lihtne. Kui ühendus on loodud, saab kaamera fotosid sinu seadmega sünkroniseerida pildistamise ajal, ilma et peaksid iga kord ühenduse uuesti looma. Iga tehtud pilt kuvatakse kohe sinu nutitelefonis või tahvelarvutis ja see on jagamiseks valmis. Videoid saad igal ajal käsitsi edastada. SnapBridge’i ühenduvuse abil saad nutiseadme kaudu koguni kaugjuhtimisega pildistada. Mil viisil sa ka SnapBridge’i ei kasutaks, nutiseadme kasutamist saad jätkata katkestusteta ja sa ei pea muretsema kaamera aku kurnamise pärast. Sinu vaatenurk on ainulaadne: SnapBridge võimaldab sul seda jagada silmapilkselt.

Nikon DSLR: tõeline fotograafiakogemus
Erakordselt mugavalt kaasaskantava kaamera D5600 veatu ergonoomia muudab fotograafiakogemusele keskendumise vaevatuks. Pilkupüüdvaid kompositsioone võimaldab luua tippkvaliteediga optiline pildiotsija, millega on vaade läbi objektiivi erakordselt selge – objektile aitab keskenduda pildistamine pildiotsija kaudu, sest see blokeerib päikesevalguse ja muud segajad. Telefoto objektiivi kasutades on kaamerat ka hõlpsam kindlalt käes hoida. Läbimõeldud paigutusega käsuvaliku nupp ja mitmikvalija muudavad sätete muutmise pildistamise ajal hõlpsaks. Samuti saad kasutada "Fn" puutefunktsiooni, mis võimaldab sätteid muuta suure puuteekraani kaudu, ilma et peaksid pildiotsijalt pilku pöörama. Tänu korpusele, mis kaalub kõigest ligikaudu 415 g*, ja süsinikuga tugevdatud monokokk väliskestale on kaamera kerge ning piisavalt vastupidav, et seda igale poole kaasa võtta. Kui oled selle kaamera käepärase pideme oma haardesse saanud ja alustad pildistamist, ei taha sa seda enam käest panna, olgu sa siis seiklemas oma viimasel reisiodüsseial või rahvarohketel linnatänavatel.

Jäädvusta oma vaatenurki: sind aitab muudetava nurgaga puuteekraan
Nüüd saad pildistada digitaalse üheobjektiivilise peegelkaameraga, mis näeb maailma läbi sinu silmade – isegi siis, kui sinu vaatenurk on täiesti ainulaadne. Pildistamiseks lihtsalt pööra, kalluta või keera suurt 8,1 cm (3,2 tolli) muudetava nurgaga puuteekraani: sinu vaade on selge olenemata sellest, kas kaamera on kõrgel, madalal või sinu kehast eemale sirutatud. Sina puudutad teravustamiseks ja pildistamiseks puuteekraani täpselt nagu nutitelefoniga. Puutetundlikke juhtelemente saad kasutada ka pildiotsijaga pildistamisel või piltide taasesitamisel. Pildiotsijaga pildistamise ajal pakub käsuvaliku nupu või mitmikvalija kasutamisele intuitiivset alternatiivi Fn puutefunktsioon: nüüd saad suure puuteekraani kaudu valida fookuspunkti või reguleerida muid olulisi sätteid, nt ava, automaatset tundlikkust jne. Nikoni professionaalsetelt kaameratelt D5 ja D500 pärit kaaderhaaval edenemise riba võimaldab piltide taasesituse ajal kiiresti läbi piltide kerida. Lähemale suumimiseks ja pildi kiireks trimmimiseks vii lihtsalt kaks sõrme ekraanil kokku.

Taba iga hetk: kiirus ja täpsus jäädvustavad kõik sinu ideed
Kui märkad kõike ümbritsevat, soovid, et sinu kaamera teeks sama. Ükskõik kas oled tegevusest ümbritsetud või pildistad kaugemalt, kaamera D5600 üliterav automaatse teravustamise süsteem lukustab objekti ja hoiab selle fookuses. Automaatse teravustamise süsteemi 39-punkti katavad kaadris suure ala ja keskel olevad üheksa ülitäpset risttüüpi andurit tagavad täiustatud täpsuse. Reaalaja vaates pildistamisel hoiab objekti fookuses kaamera kontrastitajuga automaatne teravustamine. Juhul kui ideaalne pildistamisvõimalus tekib ootamatult, saab kaameraga pildistada viis kaadrit sekundis, mis tähendab, et hetk jäädvustatakse veatu täpsusega.

Videod, mille jagamise üle tunned uhkust: D-Video ja intervallvideo
Salvesta sujuvaid ja detailirohkeid täissuuruses HD-videoklippe, mille jagamise üle võid uhkust tunda. D-video võimaldab salvestada kaadrikiirustel kuni 50p/60p. Pidev reaalaja vaates automaatne teravustamine (täisajaga automaatse servoteravustamise režiim) säilitab sinu objektide teravuse isegi kiire tegevuse pildistamise korral. Tänu objektiivi sisseehitatud samm-mootorile on AF-P NIKKORI objektiiviga pildistamisel filmitud materjal peaaegu müravaba. Intervallvideo (pärineb Nikoni täiustatud digitaalsetelt üheobjektiivilistelt peegelkaameratelt) muudab aeglaselt liikuvate pilvede või rahvarohke tänava stseenid põnevateks ülikiireteks seeriateks. Tänu kaamera D5600 SnapBridge’i ühenduvusele on filmitud videote jagamine lihtne.

Kunstipärasus: kaamera loomingulised töövahendid
Suurenda oma piltide ja videote mõjuvust mitmete kaamerasiseste loominguliste tööriistade abil. Suur eriefektide valik aitab piltidega väljendada veelgi enamat: saad reaalaja vaates kuvada valitud efekti eelvaate ja enne pildistamist selle intensiivsust reguleerida. Piltide ilme veelgi suuremaks kontrollimiseks pildista süsteemiga Picture Control, mille abil saad viimistleda nt kontrasti ja küllastumist. Picture Controli säte Flat (Lame) hõlbustab järeltöötluse ajal videote täiustamist. Täiesti sulle iseloomulike omaduste loomiseks saad ka luua ja salvestada oma kohandatud Picture Controli. Retušeerimismenüü mitmed efektid võimaldavad sul kaameras kiiresti piltide meeleolu muuta. SnapBridge’i ühenduvus võimaldab sul kasutada nutitelefoni või tahvelarvutit ja jätkata loomingulist tööd oma lemmikrakenduste abil.

NIKKORI objektiivid: legendaarselt kvaliteetsed optikaseadmed
D5600 ühildub terve hulga NIKKORI DX-formaadis objektiividega. Ükskõik, milline sinu kui fotograafi vaatenurk ka pole, leidub NIKKORI objektiiv, mis sinu nägemust jagab. Kasuta kiiret põhiobjektiivi kauni hägustatud tausta loomiseks, telefoto objektiivi kaugel asuvate objektide pildistamiseks või lainurkobjektiivi dramaatilise kompositsiooni saavutamiseks. Samuti saad pildistada paljude eri FX-formaadis objektiividega.

Laienda oma fotograafilisi võimalusi: Nikoni tarvikud
Kaamera D5600 kuulub Nikoni lõputult laienevasse digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate süsteemi, mis suudavad teoks teha iga sinu fotograafiaalase idee. Kui soovid avastada valguse loovat potentsiaali, teevad Nikoni tuntud kiirvälgud selle lihtsaks. Need kaasaskantavad välguseadmed võimaldavad sul valgust hajutada või pehmendada, lisavad päevavalguses tehtud piltidele mõjukust, täiustavad videvikuvõtteid ja toovad objekti detailid esile isegi keeruka tagantvalgustusega oludes. Maksimaalseks kaasaskantavuseks kasuta kiirvälku SB-500, millel on sisseehitatud intensiivne LED-valgusti ja mis sobib ideaalselt lähifotode tegemiseks või videote salvestamiseks. Kui soovid teha tippkvaliteediga helisalvestusi, kasuta valikulist ME-1 stereomikrofoni. Olenemata sellest, kuidas soovid pildistada, pakub Nikon selleks vajalikke vahendeid.


* Bluetooth®-i sõnamärk ja logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. registreeritud kaubamärgid ning nende märkide igasugune kasutamine on ettevõttes Nikon ja selle tütarettevõtetes litsentsitud.
* Ilma aku/SD-mälukaardita

Camera type:
SLR Camera Kit
Megapixel:
24.2 MP
Sensor type:
CMOS
Maximum image resolution:
6000 x 4000 pixels
Still image resolution(s):
6000 x 4000, 4496 x 3000, 2992 x 2000
Image formats supported:
JPG,NEF,RAW
Total megapixels:
24.78 MP
Image sensor size (W x H):
23.5 x 15.6 mm
Sensor format:
DX
Focal length range (f-f):
18 - 55 mm
Minimum aperture number:
3.5
Maximum aperture number:
38
Lens structure (elements/groups):
12/9
Filter size:
5.5 cm
Number of aspheric elements:
2
Number of diaphragm blades:
7
Lens mount interface:
Nikon F
Focus adjustment:
Auto/Manual
Auto focusing (AF) modes:
Continuous Auto Focus,Contrast Detection Auto Focus,Servo Auto Focus
Closest focusing distance:
0.25 m
Auto Focus (AF) points:
39
ISO sensitivity (min):
100
ISO sensitivity (max):
25600
ISO sensitivity:
100,25600,Auto
Light exposure modes:
Aperture priority AE,Auto,Manual
Light exposure correction:
± 5EV (1/2EV; 1/3EV step)
Light metering:
Centre-weighted,Matrix,Spot
Light exposure control:
Program AE
Auto Exposure (AE) lock:
Y
Fastest camera shutter speed:
1/4000 s
Slowest camera shutter speed:
30 s
Camera shutter type:
Electronic
Flash modes:
Fill-in,Red-eye reduction,Slow synchronization
Flash guide number:
12 m
Flash sync-speed:
1/200 s
Flash exposure compensation:
Y
Flash exposure correction:
-3EV - +1EV (1/2; 1/3 EV step)
Video recording:
Y
Maximum video resolution:
1920 x 1080 pixels
HD type:
Full HD
Video resolutions:
1280 x 720,1920 x 1080 pixels
Motion JPEG frame rate:
60 fps
Resolution at capture speed:
1280x720@50fps,1280x720@60fps,1920x1080@24fps,1920x1080@25fps,1920x1080@30fps,1920x1080@50fps,1920x1080@60fps
Video formats supported:
H.264,MOV,MPEG4
Built-in microphone:
Y
Audio system:
Stereo
Audio formats supported:
LPCM
Compatible memory cards:
SD,SDHC,SDXC
Memory slots:
1
Display:
LCD
Touchscreen:
Y
Display diagonal:
8.13 cm (3.2")
Flip-out screen:
Y
Vari-angle LCD display:
Y
Display diagonal (metric):
8.1 cm
Display resolution (numeric):
1036800 pixels
Field of view:
100%
Viewfinder type:
Optical
Magnification:
0.82x
PictBridge:
Y
USB version:
2.0
HDMI:
Y
USB connector:
Micro-USB
HDMI connector type:
Mini
Bluetooth:
Y
Wi-Fi:
Y
Near Field Communication (NFC):
Y
Bluetooth version:
4.1
Wi-Fi standards:
802.11b,802.11g
White balance:
Auto,Cloudy,Flash,Fluorescent,Incandescent,Manual,Shade
Scene modes:
Beach, Children, Close-up (macro), Night, Night portrait, Party (indoor), Pet, Portrait, Snow, Sports, Sunset, Landscape
Shooting modes:
Aperture priority,Auto,Shutter priority
Photo effects:
Black&White,Neutral,Vivid
Self-timer delay:
2,5,10,20 s
Tripod mounting supported:
Y
Dioptre correction:
Y
Diopter adjustment (D-D):
-1.7 - 0.5
Languages support:
Multi
Camera file system:
DCF 2.0,Exif 2.3
Product colour:
Black
Battery technology:
Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery type:
EN-EL14a
Number of batteries supported:
1
Operating temperature (T-T):
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H):
0 - 85%
Operating temperature (T-T):
32 - 104 °F
Width:
124 mm
Depth:
70 mm
Height:
97 mm
Weight:
415 g
Weight (including battery):
465 g
Lens diameter:
6.45 cm
Lens length:
6.25 cm
Lens weight:
205 g
Hand strap:
Y
AC adapter included:
Y
Battery charger included:
Y
Power source type:
Battery
Self-timer:
Y
© Icecat.biz

Send link to friend